Тakticart - є дружною командою яка працює у сфері тактичного спорядження та інших балістичних товарів в Україні. У нас великий вибір товарів, що дозволяє знайти все необхідне в одному місці для вашого комфорту. Також ми є виробниками одягу та елементів спорядження.

Ми співпрацюємо з провідними виробниками у цій галузі. Від бронежилетів і одягу до рюкзаків та тактичних окулярів пропонує вам можливість порівняти найвищу якість продукції та зробити обдумане рішення для вашої безпеки та зручності.

Ми також співпрацюємо з державними структурами та приватними підрядниками, щоб задовольнити їхні потреби у захисті. Наше спорядження доступне нашим партнерам за спеціальними цінами.

Звертайтеся до наших фахівців для отримання додаткової інформації!

Ми також співпрацюємо з аматорами та поціновувачами аірсофту та любителів екстремального відпочинку, які шукають високоякісне тактичне спорядження. Наш асортимент товарів охоплює різноманіття балістичних та тактичних продуктів, щоб задовольнити потреби цих ентузіастів та при нагоді самостійно відвідуємо виробництво наших постачальників

Ми співпрацюємо лише з найповажнішими брендами у цій галузі, використовуючи високоякісні матеріали, такі як сталь, DuPont™ Kevlar®, корд та поліетилен. А також, такі як кераміка та вуглецеве волокно, для створення бронежилетів, які є легшими і міцнішими.

 

Кожен товар, який ви придбаєте у нас, гарантовано виготовлений відповідно до найвищих виробничих стандартів і проходить суворі лабораторні тести. Таким чином, ви можете бути впевнені в безпеці вас і ваших близьких.

Наша команда не припиняє свою роботу після того, як ви зробите покупку. Ми продовжуємо працювати з вами, переконуючись, що ваше замовлення відповідає всім вашим потребам.

Ми гарантуємо якість кожного товару, який ми продаємо, і наші досвідчені представники служби підтримки готові відповісти на всі ваші питання.

Якщо у вас виникли будь-які питання

зв'яжіться будь-ласка з нами

Телефон : +380502189764

                     +380938528755

Пошта:     takticart@gmail.com

Адреса:    м. Київ. вул. Западинська 5, 04123 (Шоу-рум)